661 666 555 •

Zdejmowanie Filtrów Google

Pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google jest ściśle związana z jej wartością PageRank, która określa jakość danej strony oraz jej zgodność z zapytaniem. Strony internetowe, które próbują manipulować tą wartością i w sposób niezgodny z wytycznymi wpływają na pozycje, muszą liczyć się z ryzykiem negatywnych konsekwencji.

Google stara się zagwarantować użytkownikom jak najwyższą jakość, dlatego wyklucza z wyników wyszukiwania strony, które w sposób nieuczciwy wpływają na pozycje. Google na strony pozycjonowane metodami Black Hat SEO nakłada kary, a najpowszechniejszą ich formą jest nałożenie filtra na witrynę.


Uwaga filtr!

Nałożenie filtra na stronę internetową skutkuje nagłym obniżeniem jej pozycji w wynikach wyszukiwania. Jeżeli Twoja strona internetowa również niespodziewanie obniżyła swoją pozycję w wynikach wyszukiwarki, bądź Google bezpośrednio poinformowało o działaniach ręcznych na stronie, to jest to równoznaczne z nałożeniem filtra. Roboty wyszukiwarki wykryły niezgodności w postaci niewłaściwego kodu, zawartej treści bądź strona oparta jest o nienaturalny profil linków. Filtr na stronie to najczęstszy efekt współpracy z nieprofesjonalną firmą pozycjonerską.

Strona z nałożonym filtrem traci w wynikach wyszukiwania

Filtr stanowi ogromny problem dla wielu stron internetowych, a poprzez stałe obniżenie pozycji w wynikach wyszukiwarki zmniejszają się możliwości sprzedażowe. Firma traci klientów, a zyski zmniejszają się.

Nazwa naszej strony to nie przypadek. Wiemy jak wypozycjonować stronę na pierwszą pozycję, wiemy również jak skutecznie uwolnić witrynę od filtra Google. Posiadamy sprawdzone schematy działania, które w sposób indywidualny dostosowujemy do każdej strony.


Posiadamy sprawdzone schematy działania:


Nasi klienci