661 666 555 •

Frequently Asked Questions

Chcesz wiedzieć więcej? Ten dział z pewnością Cię zainteresuje!

Celem naszej pracy jest wypozycjonowanie Twojej strony internetowej na pierwszą pozycję wyników wyszukiwania. Dzięki wysokiej pozycji zwiększa się wiarygodność Twojej witryny oraz generowany jest dodatkowy ruch, który bezpośrednio przekłada się na lepsze wyniki sprzedażowe. Wysoka pozycja to również wizerunek silnej i solidnej firmy, która sprawnie dostarcza odpowiednie rozwiązania i produkty dla swoich klientów.

Efekty pozycjonowania są ściśle związane z wyznaczoną strategią budowania pozycji. Jeżeli zdecydowaliśmy się pozycjonować stronę przy pomocy rozbudowanych fraz, to pierwsze, zauważalne efekty pojawią się już po tygodniu współpracy. Natomiast w przypadku pozycjonowania na konkurencyjne frazy, efekt widoczny będzie po około 3 miesiącach. Konkurencyjność słów kluczowych jest więc ściśle związana czasem potrzebnym na wypozycjonowanie danej strony.

Cena to kolejny element, który cechuje się ścisłą korelacją z liczbą oraz konkurencyjnością stosowanych fraz. Nie można jednoznacznie określić wspólnej ceny na usługi pozycjonowania. Każdy przypadek rozpatrujemy w sposób indywidualny przygotowując wycenę, która uwzględnia cele Klienta, jego budżet oraz ilość i konkurencyjność fraz.

Masz do wyboru dwie metody rozliczania. Każda osoba, która będzie rozpoczynać z nami współpracę ma prawo wybrać ten model rozliczania, który będzie dla niej najdogodniejszy. Wyróżniamy ryczałt, czyli stałą miesięczną opłatę za usługi bądź opłatę jedynie za osiągnięte efekty.

Gwarancji wysokiej i stałej pozycji w wynikach wyszukiwarki nie może udzielić żadna firma zajmująca się pozycjonowaniem. Google również nie daje takiej gwarancji. Sytuacja w SEO jest bardzo dynamiczna i wymaga ciągłej kontroli i dopasowywania się. Pozycje podlegają rotacji, dlatego utrzymanie się na wysokiej pozycji wymaga systematycznej pracy optymalizacyjnej i pozycjonerskiej.

Pozycjonowanie wyłącznie na jedną frazę jest możliwe, jednak naszym Klientom zalecamy pozycjonowanie strony internetowej na większą liczbę słów kluczowych. Ten sposób pozycjonowania wygląda o wiele bardziej naturalnie oraz generuje lepsze efekty.

Pozycjonowanie to złożony proces opierający się na różnorodnych działaniach. Jedną z podstawowych kwestii jest odpowiednia optymalizacja strony pod kątem układu treści oraz zawartości znaczników. Wprowadzenie zalecanych zmian znacznie poprawi efekt pozycjonowania.

Współpraca opiera się na sprawnym i wygodnym schemacie działania. Na naszej stronie internetowej znajduje się formularz, przy pomocy którego możesz przesłać nam adres swojej domeny oraz propozycje fraz. Analizujemy te dane, a następnie wykonujemy wycenę oraz wysyłamy indywidualną ofertę pozycjonowania. W przypadku akceptacji warunków wysyłamy wzór umowy. Po dokonaniu wszelkich formalności i otrzymaniu podpisanej umowy w dwóch kopiach, odsyłamy jedną z nich do Ciebie i przystępujemy do pozycjonowania. Cały proces można wykonać w ciągu 2 - 3 dni.

Umowa zawiera wszystkie podstawowe elementy określające warunki świadczenia usług oraz definiuje wszelkie koszty związane z usługami pozycjonowania. Na umowie znajduje się między innymi: adres strony, lista fraz, koszt pozycjonowania, rodzaj rozliczania za usługę oraz koszt optymalizacji strony.

Do każdego Klienta wysyłamy co miesiąc specjalny raport, w którym znajdują się informacje o postępach naszej pracy. Raport zawiera takie dane jak: informacja na jakie frazy pozycjonowana jest strona, miejsce w wyszukiwarce, na którym się znajduje, a także koszt pozycjonowania na daną frazę.


Nasi Klienci